Nasze produkty

Nowe Światło

Dostawa i płatności

Wszystkie ceny prezentowane na Witrynie są cenami brutto (zawierają podatek VAT 23%) i wyrażone są w złotych polskich. Ceną wiążącą jest cena podana na Witrynie przy Towarze w chwili składania zamówienia. Ceny nie zawierają kosztów przesyłki.

Informacja na temat całkowitej wartości zamówienia prezentowana jest na stronie internetowej www.ebritop.pl, po dokonaniu przez Użytkownika wyboru formy dostawy zamówienia oraz formy płatności wtedy zostają naliczone koszty produktów wraz z kosztami zamówienia.

W przypadku podania przez Klienta błędnych lub niekompletnych danych do odbioru przesyłki uniemożliwiających dostarczenie przesyłki, czy też w przypadku nieobecności Klienta lub osoby uprawnionej do odbioru przesyłki, kosztami dodatkowej dostawy zostanie obciążony Klient pod warunkiem wyrażenia przez niego zgody na dodatkową dostawę. Koszt ten równy będzie kosztowi dostawy przypisanemu pierwotnie niezrealizowanemu zamówieniu.

Sprzedawca zastrzega sobie możliwość do różnicowania cen w zależności od różnych form płatności.

Cena finalna zamówienia brutto = koszt zamówionych produktów + koszt dostarczenia

Niżej wymienione są aktualnie przewidziane przez sklep sposoby dostawy i ich koszta z nimi związane:

  • Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień z dostawą na terenie Polski


Ograniczenie obszaru dostawy:

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Unii Europejskiej, jednak zdecydowana większość sprzedaży realizowana jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej

Dostępne metody płatności:

-Przelew (przedpłata)
-Gotówka za pobraniem (kurier)
-PayU(przedpłata)